Sławek Kukorowski Zdjęcie profilowe

Sławek Kukorowski

Gorzów Wlkp., Polska
Artysta (Grafika cyfrowa / sztuka generowana cyfrowo, Malarstwo)
Urodzony w 1977
"Żeby przejśc tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok"

Nazywam się Sławomir Kukorowski, urodziłem się w Polsce w 1977 roku. Od dziecka wychowywałem się w rodzinie artystycznej. Jestem artystą , samorealizującym się pasjonatem malarstwa oraz grafiki cyfrowej. Maluję różnymi technikami praktycznie na wszystkich podłożach- płótna, płyty mdf, płyty osb, metal, szkło. Najbardziej spełniam się malując twarze kobiet z różnych części świata, maluję akwarelami, pastelami, ołówkiem. 

Z pasji do sztuki zacząłem interesować się grafiką cyfrową tworząc wirtualne obrazy ukazujące postaci, ich emocje, przemijanie. Z czasem zacząłem przenosić swoje grafiki artystyczne na odzież- koszulki, bluzy by nadać im charakterystyczny i nietuzinkowy styl.

W każdą moją pracę wkładam całe serce by stworzyć coś nietypowego i przyciągającego uwagę widza. Moje poczucie estetyki i wyobraźni jest wszechstronne i nie ma ograniczeń. Uwielbiam obcować ze sztuką w każdym wymiarze.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Sławek Kukorowski, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1977). Domeny artystyczne: Grafika cyfrowa / sztuka generowana cyfrowo, Malarstwo. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2023 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Sławek Kukorowski na Artmajeur: Sławek Kukorowski: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Sławek Kukorowski Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Wybór redaktora
Prezentowane na targach sztuki

Wszystkie dzieła autorstwa Sławek Kukorowski

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Sławek Kukorowski
Wyślij prywatną wiadomość do Sławek Kukorowski
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki