Marcin Jastrzębski Zdjęcie profilowe

Marcin Jastrzębski

Turka, Polska
Artysta (Fotografia)
Urodzony w 1974
less is more...

Marcin Jastrzębski urodził się w 1974 roku w Lublinie. Studiował filozofię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Jest członkiem Lubelskiego Stowarzyszenia Fotografii, a od 2007 roku także Związku Polskich Artystów Fotografików.

Fotografuje głównie przyrodę, krajobrazy i zabytki różnych miast. Jego twórczość fotograficzna jest ściśle związana z zainteresowaniami plastycznymi i graficznymi, dlatego często fotografuje formy abstrakcyjne lub bardzo subiektywne wizje świata. W plenerze wykorzystuje długi czas naświetlania do odrealnienia zarejestrowanego obrazu, a większość zdjęć wykonuje o zmierzchu lub świcie, bo to dla niego „czas przemian”, kiedy można uwiecznić świat w najbardziej zaskakujący sposób.

Marcin Jastrzębski brał udział w wielu wystawach krajowych i międzynarodowych. Jest także laureatem wielu konkursów w kraju i za granicą.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Marcin Jastrzębski, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1974). Domeny artystyczne: Fotografia. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2023 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Marcin Jastrzębski na Artmajeur: Marcin Jastrzębski: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Marcin Jastrzębski Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Nagrodzony
Opublikowane w mediach
Prezentowane na targach sztuki

Wszystkie dzieła autorstwa Marcin Jastrzębski

Filtry
Sortuj według:
Loading...
Kontakt Marcin Jastrzębski
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin Jastrzębski

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki