Jimi 1 (2022) Dijital Sanat Jean Luc Michon tarafından

Dijital Sanat, 24x24 in
$2.193,71
Fiyat: Ücretsiz kargo
Trustpilot Mükemmel
Gönderim yeri: Fransa (Tüp) 2 gün
14 gün içinde memnunniyet veya iade
Dünya çapında nakliye
% 100 güvenli işlem
Ücretsiz iade
Artmajeur tarafından teslim: Bu sanat eserinin nakliyesi, alandan müşteriye son teslimata kadar doğrudan Artmajeur tarafından yapılmaktadır. Gümrük dahil değildir.
  • paketleme (Tüp) Bütün eserler, dikkatle korunan ve sigortalanmış, premium bir taşıyıcı ile gönderilir.
  • İzleme Alıcıya teslimine kadar izleme Sipariş. Gerçek zamanlı olarak kargo takip edebilmeniz için bir takip numarası verilecektir.
  • Zaman 3 ila 7 günde dünya çapında teslimat (Tahmin etmek)
  • Gümrük dahil değildir Fiyata gümrük ücretleri dahil değildir. Çoğu ülkede orijinal sanat eserleri için ithalat vergisi yoktur, ancak indirimli KDV'yi ödemeniz gerekebilir. Gümrük ücretleri (varsa) varışta gümrük idaresi tarafından hesaplanacak ve taşıyıcı tarafından ayrıca fatura edilecektir.
Artmajeur, orijinal orijinal eserleri en uygun fiyata edinmenizi garanti etmek veya size tam olarak geri ödeme yapmak için her türlü çabayı göstermektedir.
  • İzlenebilir Online Orijinallik Sertifikası Orijinallik sertifikaları, sanat eserinin kodu taranarak herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak doğrulanabilir.
  • Belgelendirme değerlendirme sanatçı Uzmanlar bir sanatçının iş ve kariyer çalışma ardından, bağımsız ve güvenilir bir ortalama fiyat değeri kurmak. Ortalama fiyatı değeri belirli bir süre için bir fiyat aralığı sanatçı oturtuyor. Uzmanlar ayrıca, belirli bir iş için daha kesin bir tahmin kurulması istenebilir.
% 100 güvenli işlem, Geçerli Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi.
Güvenli doğrudan satın alma İşlem Artmajeur tarafından garanti edilmektedir: Satıcı, yalnızca müşteri eseri aldıktan sonra ödeme alacaktır.
SSL sertifikası ile% 100 güvenli ödeme + 3D Secure.
Ücretsiz iade: 14 gün içinde memnunniyet veya iade.
İade kabul edilir 14 günler Artmajeur, koleksiyoncuların memnuniyetine% 100 bağlı: orijinal bir eseri iade etmek için 14 gününüz var. Eser, orijinal ambalajında mükemmel durumda sanatçıya iade edilmelidir. Tüm uygun ürünler iade edilebilir (aksi belirtilmedikçe).
Sanatçı tarafından imzalanan sanat eseri
Orijinallik Sertifikası dahil
Bu sanat 17 koleksiyonlarında görünür
Série limitée à 15ex tous formats et supports confondus, signé par l’artiste avec certificat d’authenticité. Tirage sur papier Fine Art Epson UltraSmooth 250g Taille de l’image 50x50cm. Une marge blanche de 5,5cm autour de l'image, dimension du tirage avec marge 61x61cm. D’autres tirages sur demande jusqu’au format[...]
Série limitée à 15ex tous formats et supports confondus, signé par l’artiste avec certificat d’authenticité.

Tirage sur papier Fine Art Epson UltraSmooth 250g
Taille de l’image 50x50cm. Une marge blanche de 5,5cm autour de l'image, dimension du tirage avec marge 61x61cm.

D’autres tirages sur demande jusqu’au format 150x150cm

Sur la photo, Jimi, légendaire musicien de rock des années 60, pose devant un fond jaune fleuri. Il porte une toque en fourrure sur sa tête, ajoutant une touche d'originalité à son look déjà distinctif. Il est également habillé avec une veste baroque ornée de fleurs, renforçant le thème décalé de la photo. Le style de la photo est contemporain, mettant en valeur la personnalité unique et l'esthétique de ce musicien. Cette image capture l'esprit de liberté et de créativité qui a fait de Jimi l'un des plus grands artistes de tous les temps.

* Les photos d’ambiance ne sont pas contractuelles.

İlgili temalar

PortraitMusicienCouleur

Otomatik olarak çevrildi
Izleyin
Jean Luc Michon, bir reklam ajansında grafik tasarımcı ve ardından Sanat Yönetmeni olduktan sonra 35 yılı aşkın bir süre moda fotoğrafçısı olarak yerleşti. Nina Ricci, Millesia, Chantal Thomass gibi[...]

Jean Luc Michon, bir reklam ajansında grafik tasarımcı ve ardından Sanat Yönetmeni olduktan sonra 35 yılı aşkın bir süre moda fotoğrafçısı olarak yerleşti. Nina Ricci, Millesia, Chantal Thomass gibi en büyük markaların kampanyalarını gerçekleştirmektedir.

Büyük yeteneklere sahip sanatçılara özgü şehvetli ve yaratıcı bir evren geliştirirken moda kodlarıyla oynuyor.

Jean Luc Michon, portre, iç çamaşırı, röportaj ve çıplak gibi farklı fotoğrafçılık tarzlarına yaklaşma ve görüntüleriyle derin bir duygu aktarma yeteneğine sahiptir.

Her zaman yeni teknolojilerin öncüsü olan Jean Luc Michon, artık yapay zeka ile yaptığı çalışmalarını da bu galeride sergiliyor.

Jean Luc Michon Lyon'da (Fransa) yaşıyor ve çalışıyor. 1982 yılında Dijon (Fransa) Güzel Sanatlar Okulu'ndan mezun oldu ve birçok özel koleksiyonda eserleri bulunuyor. Çalışmaları çok sayıda yayına konu olmuştur.

Sanatçı, Artmajeur Magazine'deki bir makalede vurgulandı:

Jean Luc Michon daha fazla sanat çalışmalarını gör !

Tüm sanat çalışmalarını gör
Dijital Sanat | 11,8x11,8 in
$550,62
Dijital Sanat | 24x19,7 in
$1.820,43
Fotoğraf | 16,9x16,9 in
$613,01
Dijital Sanat | 24x24 in
$1.741,61

Artmajeur

Sanatseverler ve koleksiyonerler için e-bültenimize abone olun