Janusz Orzechowski Zdjęcie profilowe

Janusz Orzechowski

Szczecin, Polska
Artysta (Malarstwo)
Urodzony w 1982

Janusz Orzechowski to współczesny polski malarz. Tworzy duże obrazy figuratywne będące kolażem pop-artu, realizmu i surrealizmu. Orzechowski tworzy kompozycje w kształcie sennych wizji. Poszczególne fragmenty tego świata zaczerpnięto z filmów, komiksów, słynnych obrazów wielkich malarzy i rzeczywistości. Jego pejzaże są bogate w detale i symbole, a obrazy są ilustracją czasów i przeżyć.

Janusz Orzechowski urodził się w 1982 roku w Polsce, gdzie ukończył Wydział Grafiki w Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce, Niemczech, Włoszech, USA.


Odkryj współczesne dzieła autorstwa Janusz Orzechowski, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1982). Domeny artystyczne: Malarstwo. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2014 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Janusz Orzechowski na Artmajeur: Janusz Orzechowski: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Janusz Orzechowski Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Edukacja plastyczna
Wybór redaktora

Wszystkie dzieła autorstwa Janusz Orzechowski

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Janusz Orzechowski
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz Orzechowski
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki