In my thoughts (2022) Resim Chifart tarafından

Kâğıt tarihinde Karakalem, 41,7x28 in
$6.561,18
Fiyat: Ücretsiz kargo
Trustpilot Mükemmel
Gönderim yeri: Nijerya (Kutu veya karton ambalaj) 2 gün
14 gün içinde memnunniyet veya iade
Dünya çapında nakliye
% 100 güvenli işlem
Ücretsiz iade
Artmajeur tarafından teslim: Bu sanat eserinin nakliyesi, alandan müşteriye son teslimata kadar doğrudan Artmajeur tarafından yapılmaktadır. Gümrük dahil değildir.
  • paketleme (Kutu veya karton ambalaj) Bütün eserler, dikkatle korunan ve sigortalanmış, premium bir taşıyıcı ile gönderilir.
  • İzleme Alıcıya teslimine kadar izleme Sipariş. Gerçek zamanlı olarak kargo takip edebilmeniz için bir takip numarası verilecektir.
  • Zaman 3 ila 7 günde dünya çapında teslimat (Tahmin etmek)
  • Gümrük dahil değildir Fiyata gümrük ücretleri dahil değildir. Çoğu ülkede orijinal sanat eserleri için ithalat vergisi yoktur, ancak indirimli KDV'yi ödemeniz gerekebilir. Gümrük ücretleri (varsa) varışta gümrük idaresi tarafından hesaplanacak ve taşıyıcı tarafından ayrıca fatura edilecektir.
Artmajeur, orijinal orijinal eserleri en uygun fiyata edinmenizi garanti etmek veya size tam olarak geri ödeme yapmak için her türlü çabayı göstermektedir.
  • İzlenebilir Online Orijinallik Sertifikası Orijinallik sertifikaları, sanat eserinin kodu taranarak herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak doğrulanabilir.
  • Belgelendirme değerlendirme sanatçı Uzmanlar bir sanatçının iş ve kariyer çalışma ardından, bağımsız ve güvenilir bir ortalama fiyat değeri kurmak. Ortalama fiyatı değeri belirli bir süre için bir fiyat aralığı sanatçı oturtuyor. Uzmanlar ayrıca, belirli bir iş için daha kesin bir tahmin kurulması istenebilir.
% 100 güvenli işlem, Geçerli Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi.
Güvenli doğrudan satın alma İşlem Artmajeur tarafından garanti edilmektedir: Satıcı, yalnızca müşteri eseri aldıktan sonra ödeme alacaktır.
SSL sertifikası ile% 100 güvenli ödeme + 3D Secure.
Ücretsiz iade: 14 gün içinde memnunniyet veya iade.
İade kabul edilir 14 günler Artmajeur, koleksiyoncuların memnuniyetine% 100 bağlı: orijinal bir eseri iade etmek için 14 gününüz var. Eser, orijinal ambalajında mükemmel durumda sanatçıya iade edilmelidir. Tüm uygun ürünler iade edilebilir (aksi belirtilmedikçe).
Tek iş
Sanatçı tarafından imzalanan sanat eseri
Orijinallik Sertifikası dahil
Bu sanat 16 koleksiyonlarında görünür
Doku, açık gölgeler eklenerek oluşturulan karma ortam hiperrealistik Kömür sanat eseri. Ezilenlerin açık sözlü olma mücadelesini gösteren, ancak düşüncelerde tam bir güvenle ifade edilebilecek bir eser Bu sanat hakkında: sınıflandırma, Teknikler & Stiller[...]
Doku, açık gölgeler eklenerek oluşturulan karma ortam hiperrealistik Kömür sanat eseri. Ezilenlerin açık sözlü olma mücadelesini gösteren, ancak düşüncelerde tam bir güvenle ifade edilebilecek bir eser
Otomatik olarak çevrildi
Izleyin
Chidi Chibueze, Nijerya, Anambra'dan kendi kendini yetiştirmiş bir çağdaş hiperrealist sanatçıdır. Chibueze sanatını kendi deneyimi, günlük mücadeleleri ve izleyicilerinin mücadeleleri arasında bir bağlantı[...]

Chidi Chibueze, Nijerya, Anambra'dan kendi kendini yetiştirmiş bir çağdaş hiperrealist sanatçıdır. Chibueze sanatını kendi deneyimi, günlük mücadeleleri ve izleyicilerinin mücadeleleri arasında bir bağlantı kurmak için kullanıyor. Bunu, çizimlerini renkli kağıtlar, gazeteler veya sadece çizim gibi farklı ortamlara entegre ederek, sanat eserine bağlı duygunun derinliğini daha iyi anlamak için 2B yüzey üzerinde 3B çalışma yanılsaması yaratarak yapar.

Çizim her zaman Chibueze'nin hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur. 10 yaşında başladı ve sanat dünyasında belirli bir düzeyde yenilik göstermek ve geleceğin sanatçılarına ilham vermek için sanat formuna veya tarzına her zaman yeni bir şeyler eklemeye yönlendirildi. diğerleri norma bağlı kalır.

Sanatçı, Artmajeur Magazine'deki bir makalede vurgulandı:

Chifart daha fazla sanat çalışmalarını gör !

Tüm sanat çalışmalarını gör
Kâğıt tarihinde Karakalem | 41,7x40,6 in
$2.151,79
Kâğıt tarihinde Karakalem | 34,3x21,7 in
$4.018,85
Kâğıt tarihinde Karakalem | 41,7x36 in
$7.062,59
Kâğıt tarihinde Karakalem | 25,2x22,4 in
$2.656,98

Artmajeur

Sanatseverler ve koleksiyonerler için e-bültenimize abone olun