Beata Bieniak Zdjęcie profilowe

Beata Bieniak

Poddebice, Polska
Artysta (Fotografia, Grafika cyfrowa / sztuka generowana cyfrowo)
Urodzony w 1966
Every artist was first an amateur. ― Ralph Waldo Emerson

Beata Bieniak jest fotografką cyfrową, której prace przenoszą widzów do fantastycznego świata poprzez sugestywne zestawienie kapryśnego, ale przejmującego piękna, które rozpala wyobraźnię w blasku nieoczekiwanego. Pracuje głównie w czerni i bieli.

Jej nadprzyrodzone montaże, owoce jej wyobraźni, wyzwalają ją i pielęgnują, pozwalając jej wyobraźni szaleć. Jej delikatne, humanistyczne obrazy to wizjonerskie osobiste obserwacje naszego nieco surrealistycznego świata.

Beata Bieniak urodziła się w 1966 roku w Poddbicach, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Po ukończeniu szkolenia zawodowego fizjoterapeuty, na początku 2010 roku zainteresowała się fotografią i fotomontażem. Jej twórczość, będąca w całości samoukiem, dzieli się na fotomontaż i tradycyjną fotografię cyfrową lub srebrną.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Beata Bieniak, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1966). Domeny artystyczne: Fotografia, Grafika cyfrowa / sztuka generowana cyfrowo. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2019 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Beata Bieniak na Artmajeur: Beata Bieniak: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Beata Bieniak Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Najlepiej sprzedający się artysta
Wschodzący artysta
Nagrodzony

Wszystkie dzieła autorstwa Beata Bieniak

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Beata Bieniak
Wyślij prywatną wiadomość do Beata Bieniak
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki