Ariadna Maslowska Zdjęcie profilowe

Ariadna Maslowska

Katowice, Polska
Artysta (Malarstwo, Fotografia)
Urodzony w 1996

Ariadna Masłowska - pochodząca ze Śląska, jednak wychowana w Warszawie. W wieku 8 lat dzięki wpływom ojca zmieniła wyznanie i przeszła na Buddyzm Diamentowej Drogi, przyjmując schronienie od samego Lamy Ole Nydhal’a. Wpływu buddyzmu jak i duchowości nie sposób nie zauważyć w jej pracach. Na codzień zajmuje się tatuowaniem.
Ariadna od dziecka pasjonowała się malarstwem oraz sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu. Zawsze była blisko natury, w domu rodzinnym ciągle unosił się zapach kadzideł, wszędzie można było zauważyć posążki buddy a na półkach książki na temat duchowości oraz poszerzania świadomości. W wieku 18 lat wyprowadziła się z domu oraz stanęła na własne nogi. Wtedy odkryła powołanie, jakim jest dla niej tatuowanie.
Malarstwo traktuje jak medytację - zasiada przed płótno bez określonego planu, lecz z wizją dyktowaną rytmem serca. Tworząc oddaje się całkowicie wykonywanej czynności, zanika dla niej czasoprzestrzeń, jest tylko ona i płótno.
W 2022 roku zaczęła eksperymentować również z abstrakcją, traktując tę formę sztuki jako osobistą terapię emocjonalną. Bez oczekiwań, bez planu, bez pomysłu. Czyste flow.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Ariadna Maslowska, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1996). Domeny artystyczne: Malarstwo, Fotografia. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2023 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Ariadna Maslowska na Artmajeur: Ariadna Maslowska: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Ariadna Maslowska Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Wybór redaktora
Młody talent

Wszystkie dzieła autorstwa Ariadna Maslowska

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Ariadna Maslowska
Wyślij prywatną wiadomość do Ariadna Maslowska
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki