Ana Smarz Zdjęcie profilowe

Ana Smarz

Lublin, Lublin District, Poland, Polska
Artysta (Malarstwo)
Urodzony w 1963
Uwielbiam wyzwania. Dlatego rzucam się w wir różnych tematów, które muszą być dla mnie wyzwaniem i okazją do okazania emocji.

Jestem absolwentką Wydziału Malarstwa na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.Po studiach rozpoczęłam swoją karierę w branży kreatywnej pracując dla kliku firm.Następnie ukończyłam Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i zajęłam się projektowaniem wnętrz. Pracując nad wieloma projektami wróciłam do swoich korzeni to znaczy w realizowanych swoich projektach umieszczałam własne obrazy i malowałam polichromie.To był moment przełomowy dla mnie, ponieważ zdecydowałam całkowicie powrócić do malarstwa.Uwielbiam wyzwania. To, dlatego rzucam się na różne tematy, które muszą być dla mnie przede wszystkim artystycznym wyzwaniem i możliwością pokazania emocji.Inspiruje mnie natura, otaczająca rzeczywistość, podróże, ludzie, zwierzęta.Obecnie maluję stosując różne techniki: olej, akryl i akwarela. Od kilku lat uczę studentów rysunku odręcznego i malarstwa na Wydziale Architektury w Lublinie.Moje prace są w zbiorach prywatnych w Polsce, Francji, Niemczech i Szwecji.Biorę udział w Aukcjach Młodej Sztuki w Polsce.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Ana Smarz, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1963). Domeny artystyczne: Malarstwo. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2022 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Ana Smarz na Artmajeur: Ana Smarz: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Ana Smarz Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Opublikowane w mediach
Wybór redaktora
Prezentowane na targach sztuki

Wszystkie dzieła autorstwa Ana Smarz

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Ana Smarz
Wyślij prywatną wiadomość do Ana Smarz
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki