Adam Mikołaj Iwan Zdjęcie profilowe

Adam Mikołaj Iwan

Kraków, Polska
Artysta (Rysunek)
Urodzony w 1982
Malarz to człowiek, który maluje to, co sprzedaje. Artysta to człowiek, który sprzedaje to, co maluje.

Adam Iwan tworzy ręcznie stworzone ilustracje inspirowane człowieczeństwem, duchowością i erotyzmem, uzupełnionych o elementy psychodeliczne.

Na poziom zawodowy wkroczył w roku 2018, zaczynając od sztuki abstrakcyjnej i linearnej. W tym czasie jego twórczość składała się głównie z dominującej gamy czerni i szarości, tworzonych w dużej mierze monochromatycznie, czasami stosując skomplikowane metody.
Obecnie większość ilustracji jest zdominowana przez linie, kreski i plamy. Jego ulubiony styl to sztuka abstrakcyjna, ale nie stroni od futurystycznych czy symbolicznych tematów. Posługuje się różnymi technikami, łącząc je ze sobą w indywidualny sposób.
W pracach widać zamiłowanie do skomplikowanych kształtów poprzez wprowadzenie dużej ilości linii, dzięki którym modeluje i kreuje wybrany przez siebie temat. Ujawnia też zamiłowanie do sztuki iluzorycznej, sprawnie ukrywając konkretne kształty w pozornie abstrakcyjnych pracach.
Ilustracje wykonuje ręcznie cienkopisem lub markerem na grubym papierze firmy Canson. Często używa czarnego i kolorowego tuszu. Swój styl zawdzięcza połączeniu bogatej wyobraźni ze szczegółową obserwacją otoczenia, dzięki czemu powstają niepowtarzalne kompozycje artystyczne.

Wszystkie prace są wykonane ręcznie, oryginalne i oprawione. Wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Adam Iwan brał udział w krajowych i międzynarodowych wystawach.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Adam Mikołaj Iwan, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1982). Domeny artystyczne: Rysunek. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2021 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Adam Mikołaj Iwan na Artmajeur: Adam Mikołaj Iwan: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Adam Mikołaj Iwan Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Prezentowane na targach sztuki

Wszystkie dzieła autorstwa Adam Mikołaj Iwan

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Adam Mikołaj Iwan
Wyślij prywatną wiadomość do Adam Mikołaj Iwan
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki