5 GIRLS DIFFERENT ON 5 PODIUMS BLACK (C. 6) (2022) Heykel Maas Tiir tarafından

Heykel - Rezine, 12,6x11,4x11,8 in
$1.898,49
Fiyat: Ücretsiz kargo
Trustpilot Mükemmel
Ekspres Kargo Artmajeur tarafından
Ülkedeki mevcut durum nedeniyle ek gecikmeler geçerli olabilir
Gönderim yeri: Rusya (Ahşap Sandık) 1 hafta
14 gün içinde memnunniyet veya iade
Dünya çapında nakliye
% 100 güvenli işlem
Ücretsiz iade
Artmajeur tarafından teslim: Bu sanat eserinin nakliyesi, alandan müşteriye son teslimata kadar doğrudan Artmajeur tarafından yapılmaktadır. Gümrük dahil değildir.
 • paketleme (Ahşap Sandık) Bütün eserler, dikkatle korunan ve sigortalanmış, premium bir taşıyıcı ile gönderilir.
 • İzleme Alıcıya teslimine kadar izleme Sipariş. Gerçek zamanlı olarak kargo takip edebilmeniz için bir takip numarası verilecektir.
 • Zaman 3 ila 7 günde dünya çapında teslimat (Tahmin etmek)
 • Gümrük dahil değildir Fiyata gümrük ücretleri dahil değildir. Çoğu ülkede orijinal sanat eserleri için ithalat vergisi yoktur, ancak indirimli KDV'yi ödemeniz gerekebilir. Gümrük ücretleri (varsa) varışta gümrük idaresi tarafından hesaplanacak ve taşıyıcı tarafından ayrıca fatura edilecektir.
Artmajeur, orijinal orijinal eserleri en uygun fiyata edinmenizi garanti etmek veya size tam olarak geri ödeme yapmak için her türlü çabayı göstermektedir.
 • İzlenebilir Online Orijinallik Sertifikası Orijinallik sertifikaları, sanat eserinin kodu taranarak herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak doğrulanabilir.
 • Belgelendirme değerlendirme sanatçı Uzmanlar bir sanatçının iş ve kariyer çalışma ardından, bağımsız ve güvenilir bir ortalama fiyat değeri kurmak. Ortalama fiyatı değeri belirli bir süre için bir fiyat aralığı sanatçı oturtuyor. Uzmanlar ayrıca, belirli bir iş için daha kesin bir tahmin kurulması istenebilir.
% 100 güvenli işlem, Geçerli Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi.
Güvenli doğrudan satın alma İşlem Artmajeur tarafından garanti edilmektedir: Satıcı, yalnızca müşteri eseri aldıktan sonra ödeme alacaktır.
SSL sertifikası ile% 100 güvenli ödeme + 3D Secure.
Ücretsiz iade: 14 gün içinde memnunniyet veya iade.
İade kabul edilir 14 günler Artmajeur, koleksiyoncuların memnuniyetine% 100 bağlı: orijinal bir eseri iade etmek için 14 gününüz var. Eser, orijinal ambalajında mükemmel durumda sanatçıya iade edilmelidir. Tüm uygun ürünler iade edilebilir (aksi belirtilmedikçe).
Tek iş
Orijinallik Sertifikası dahil
Dış mekan için uygun
 • Orijinal sanat (One Of A Kind) Heykel, Sentetik panel tarihinde Rezine / Döküm
 • boyutlar Yükseklik 12,6in, Genişlik 11,4in, Derinlik 11,8in / 4.70 kg
 • Sanat eserinin durumu Eser mükemmel durumda
 • Dış mekan için uygun? Evet, Bu sanat eseri açık havada görüntülenebilir
 • Kategoriler Heykeller $2.000'nun altında Pop art Çıplak
5 DIFFERENT GIRLS ON 5 BLACK Podiums (C. 6) echoes the plastic searches of famous masters Henry Moore and Fernando Botero. The novelty of the sculptural concept of Maas Tiir lies in the possibility of free movement, rotation and installation of figurines and podiums in different compositions for play, personal creativity and relaxation. Each[...]
5 DIFFERENT GIRLS ON 5 BLACK Podiums (C. 6) echoes the plastic searches of famous masters Henry Moore and Fernando Botero. The novelty of the sculptural concept of Maas Tiir lies in the possibility of free movement, rotation and installation of figurines and podiums in different compositions for play, personal creativity and relaxation.
Each product is cast and hand-finished by the author personally to a mirror finish in order to create an organized beautiful flow of reflections of the surrounding space and light on all surfaces.
The casting materials used by Maas Tiir are environmentally friendly certified Turkish-made polyester resin with fillers that imitate semi-precious stones of different compositions and colors: black obsidian, red amber, white marble, shades of gray-green and gray-blue.

İlgili temalar

DesktopGameRotationTurnSmooth

Otomatik olarak çevrildi
Izleyin
Maas Tiir takma adıyla Sergey Abrosimov, çağdaş bir Rus sanatçısıdır. Mimari, tasarım ve iç durum arasındaki uyumu sağlama hedefi ile birçok bina, çok işlevli kompleksler,[...]

Maas Tiir takma adıyla Sergey Abrosimov, çağdaş bir Rus sanatçısıdır. Mimari, tasarım ve iç durum arasındaki uyumu sağlama hedefi ile birçok bina, çok işlevli kompleksler, kentsel çevre tasarımı, peyzaj ve iç mekan projeleri ile mimari ve mimari-anıtsal yarışmaların kazananı profesyonel bir mimardır.

Şu anda çağdaş sanat dünyasında yeni kendini ifade etme biçimleri arıyor. Abrosimov'un çalışmaları içsel içerik bakımından zengin, anlamlıdır ve evrensel idealleri ve fikirleri derin, yaratıcı, sembolik ve belirsiz imgeler biçiminde yansıtır; her birey kendi düşünce ve duygularının bir yansımasını onlarda bulur ve derin kişisel yansımaları teşvik eder.

Sergey Abrosimov 1957'de Rusya'da doğdu.


Maas Tiir daha fazla sanat çalışmalarını gör !

Tüm sanat çalışmalarını gör
Heykel - Rezine | 15,4x4,3x3,5 in
$2.074,18
Heykel - Rezine | 7,1x8,3x4,3 in
$877,33
Dijital Sanat | Çeşitli boyutlar
Dijital Sanat | Çeşitli boyutlar

Artmajeur

Sanatseverler ve koleksiyonerler için e-bültenimize abone olun