Ayaz (2020) Fotografia autorstwa Ömer Erdoğan

Fotografia, 19,7x15,8 in
330,16 USD
Cena: Darmowa dostawa
Sprzedane przez Ömer Erdoğan
Trustpilot Doskonały
Wysłano z: Turcja (Rura) Statki w promieniu Trzy dni
Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni
Wysyłka na całym świecie
Transakcja w 100% bezpieczna
Darmowe zwroty
Dostawa przez Artmajeur: Wysyłka tego dzieła jest obsługiwana bezpośrednio przez Artmajeur od odbioru do ostatecznej dostawy do klienta. Nie obejmuje cła.
  • Opakowanie (Rura) Wszystkie prace są wysyłane z najwyższej klasy przewoźnikiem, starannie chronione i ubezpieczone.
  • Śledzenie przesyłki Zamów przesyłkę monitorowaną, by mieć pewność, że odbiorca dostanie ją na czas. Numer śledzenia zostanie dostarczony, aby móc śledzić działkę w czasie rzeczywistym.
  • Czas Dostawa na cały świat w ciągu 3 do 7 dni (Oszacować)
  • Nie obejmuje cła Cena nie zawiera opłat celnych. Większość krajów nie ma podatku importowego od oryginalnych dzieł sztuki, ale może być konieczne zapłacenie obniżonego podatku VAT. Opłaty celne (jeśli występują) są naliczane przez urząd celny w momencie przybycia i oddzielnie rozliczane przez przewoźnika.
Artmajeur dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować Ci nabycie autentycznych, oryginalnych dzieł po najbardziej uczciwej cenie lub zwróci Ci pełną kwotę.
  • Świadectwo autentyczności online Certyfikaty autentyczności można w każdej chwili zweryfikować online, skanując kod dzieła sztuki.
  • Certyfikat Wartości Artysty Eksperci i rzeczoznawcy badają prace i przebieg kariery artysty, a następnie ustanawiają niezależną i wiarygodną wartość danej pracy. Wartość średnia cen plasuje danego artystę na danej pozycji na określony czas. Eksperci mogą być także poproszeni o bardziej precyzyjną wycenę danego dzieła.
Transakcja w 100% bezpieczna, Akceptowane formy płatności: Karta kredytowa, PayPal, Przelew.
Bezpieczny zakup bezpośredni Transakcja jest gwarantowana przez Artmajeur: sprzedawca otrzyma zapłatę dopiero po otrzymaniu dzieła sztuki przez klienta.
100% bezpieczna płatność z certyfikatem SSL + 3D Secure.
Darmowe zwroty: Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni.
Zwrot zaakceptowany 14 dni Artmajeur jest w 100% zaangażowany w zadowolenie kolekcjonerów: masz 14 dni na zwrot oryginalnego dzieła. Praca musi zostać zwrócona artyście w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie kwalifikujące się przedmioty mogą zostać zwrócone (chyba że zaznaczono inaczej).
Licencjonowanie cyfrowe

Ten obraz jest dostępny do pobrania z licencją

110,96 USD
73,98 USD
110,96 USD
Rozdzielczość maksymalna: 2304 x 3072 px
Pobierz natychmiast po zakupie
Artyści otrzymują wynagrodzenie za każdą sprzedaż
Grafika sygnowana przez artystę
Zawiera certyfikat autentyczności
Ta grafika pojawia się w 5 kolekcjach
An emotional kid portrait on the nature . It will be printed on a matte and high quality single paper in the size of 50×40 O tej pracy: Klasyfikacja, Techniki & Style Fotografia cyfrowa [...]
An emotional kid portrait on the nature . It will be printed on a matte and high quality single paper in the size of 50×40

Powiązane tematy

PortraitChild PortraitNatrual PortraitNatureEmotional

Przetłumaczone automatycznie
Obserwuj
Ömer Erdoğan jest profesjonalnym fotografem. Jego zainteresowania fotografią wywodzą się głównie z kina. Szczególnie reżyserzy tacy jak Andrei Tarkovsky i Ingmar Bergman zawsze go inspirowali. Wśród[...]

Ömer Erdoğan jest profesjonalnym fotografem. Jego zainteresowania fotografią wywodzą się głównie z kina. Szczególnie reżyserzy tacy jak Andrei Tarkovsky i Ingmar Bergman zawsze go inspirowali. Wśród źródeł fotografii jest także literatura. Oprócz fotografii kręci również filmy wideo. Zrealizował także film krótkometrażowy. Pracujemy głównie nad portretami ulicznymi w zbliżeniu, fotografiami minimalistycznymi, abstrakcyjnymi i czarno-białymi.

Jako temat woli uwieczniać spontaniczne chwile, w których spotykają się ulica, przyroda i ludzie. Portrety narracyjne należą do jego głównych upodobań do portretów. W swoich fotografiach lubi odzwierciedlać jej zainteresowanie psychoanalizą.

Ömer Erdoğan urodził się w Stambule (Turcja). W 2016 roku ukończył Dokuz Eylül University – Wydział Literatury/Historii w Izmirze (Turcja). Jego zdjęcia były publikowane w wielu częściach świata i otrzymywał nagrody w konkursach.

Zobacz więcej od Ömer Erdoğan

Zobacz wszystkie dzieła
Fotografia | 15,8x11,8 in
390,52 USD
Fotografia | 15,8x11,8 in
386,75 USD
Fotografia | 11,8x15,8 in
352,79 USD
Fotografia | 11,8x15,8 in
318,84 USD

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki