In my thoughts (2022) Rysunek autorstwa Chifart

Węgiel drzewny na Papier, 41,7x28 in
5 365 USD
Cena: Darmowa dostawa
Trustpilot Doskonały
Wysłano z: Nigeria (Opakowanie pudełkowe lub kartonowe) Statki w promieniu 2 dni
Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni
Wysyłka na całym świecie
Transakcja w 100% bezpieczna
Darmowe zwroty
Dostawa przez Artmajeur: Wysyłka tego dzieła jest obsługiwana bezpośrednio przez Artmajeur od odbioru do ostatecznej dostawy do klienta. Nie obejmuje cła.
  • Opakowanie (Opakowanie pudełkowe lub kartonowe) Wszystkie prace są wysyłane z najwyższej klasy przewoźnikiem, starannie chronione i ubezpieczone.
  • Śledzenie przesyłki Zamów przesyłkę monitorowaną, by mieć pewność, że odbiorca dostanie ją na czas. Numer śledzenia zostanie dostarczony, aby móc śledzić działkę w czasie rzeczywistym.
  • Czas Dostawa na cały świat w ciągu 3 do 7 dni (Oszacować)
  • Nie obejmuje cła Cena nie zawiera opłat celnych. Większość krajów nie ma podatku importowego od oryginalnych dzieł sztuki, ale może być konieczne zapłacenie obniżonego podatku VAT. Opłaty celne (jeśli występują) są naliczane przez urząd celny w momencie przybycia i oddzielnie rozliczane przez przewoźnika.
Artmajeur dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować Ci nabycie autentycznych, oryginalnych dzieł po najbardziej uczciwej cenie lub zwróci Ci pełną kwotę.
  • Świadectwo autentyczności online Certyfikaty autentyczności można w każdej chwili zweryfikować online, skanując kod dzieła sztuki.
  • Certyfikat Wartości Artysty Eksperci i rzeczoznawcy badają prace i przebieg kariery artysty, a następnie ustanawiają niezależną i wiarygodną wartość danej pracy. Wartość średnia cen plasuje danego artystę na danej pozycji na określony czas. Eksperci mogą być także poproszeni o bardziej precyzyjną wycenę danego dzieła.
Transakcja w 100% bezpieczna, Akceptowane formy płatności: Karta kredytowa, PayPal, Przelew.
Bezpieczny zakup bezpośredni Transakcja jest gwarantowana przez Artmajeur: sprzedawca otrzyma zapłatę dopiero po otrzymaniu dzieła sztuki przez klienta.
100% bezpieczna płatność z certyfikatem SSL + 3D Secure.
Darmowe zwroty: Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni.
Zwrot zaakceptowany 14 dni Artmajeur jest w 100% zaangażowany w zadowolenie kolekcjonerów: masz 14 dni na zwrot oryginalnego dzieła. Praca musi zostać zwrócona artyście w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie kwalifikujące się przedmioty mogą zostać zwrócone (chyba że zaznaczono inaczej).
Pojedyncza praca
Grafika sygnowana przez artystę
Zawiera certyfikat autentyczności
Ta grafika pojawia się w 15 kolekcjach
A mixed media hyperealistic Charcoal art peice that was rendered by adding texture, light shadows, Wherein my charcoal and graphite pencils, erasers where used to create such. A work that displays the struggle of the oppressed to be outspoken but can only be expressed in thoughts with full confidence O[...]
A mixed media hyperealistic Charcoal art peice that was rendered by adding texture, light shadows, Wherein my charcoal and graphite pencils, erasers where used to create such. A work that displays the struggle of the oppressed to be outspoken but can only be expressed in thoughts with full confidence
Przetłumaczone automatycznie
Obserwuj
Chidi Chibueze to współczesny artysta hiperrealistyczny samouk z Anambry w Nigerii. Chibueze wykorzystuje swoją sztukę, aby stworzyć połączenie między swoim doświadczeniem, jego codziennymi zmaganiami i jego[...]

Chidi Chibueze to współczesny artysta hiperrealistyczny samouk z Anambry w Nigerii. Chibueze wykorzystuje swoją sztukę, aby stworzyć połączenie między swoim doświadczeniem, jego codziennymi zmaganiami i jego publicznością. Robi to, integrując swoje rysunki z różnymi mediami, takimi jak kolorowe papiery, gazety lub po prostu rysunek, tworząc iluzję pracy 3D na powierzchni 2D, aby lepiej zrozumieć głębię emocji związanych z dziełem sztuki.

Rysowanie zawsze było integralną częścią życia Chibueze. Zaczął w wieku 10 lat i zawsze dążył do dodania czegoś nowego do swojej formy sztuki lub stylu, aby pokazać pewien poziom innowacji w świecie sztuki i zainspirować przyszłych artystów, pokazując im, że można być innym, gdy inni trzymają się normy.

Artysta został wyróżniony w artykule w Artmajeur Magazine:
Chifart, rysując, aby wprowadzić nową percepcję wzrokową

Zobacz więcej od Chifart

Zobacz wszystkie dzieła
Węgiel drzewny na Papier | 41,7x25,6 in
4 302 USD
Węgiel drzewny na Papier | 25,2x22,4 in
2 203 USD
Węgiel drzewny na Papier | 41,7x41,7 in
3 113 USD
Plakaty / wydruki wysokiej jakości dostępne
Węgiel drzewny na Papier | 34,3x21,7 in
3 045 USD

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki