US$ 692,6

Thomas Lange

Wedding (2021)

Tipo de Obra
Dimensões
19,7x19,7 in
Suporte ou superfície
Tela de linho / Montado em Maca de lona
Moldura
Não
Pronto para pendurar
A obra possui um sistema de suspensão que permite a sua fixação na parede.
Size: 50 x 50 cm. This is a unique, signed piece. With certificate of authenticity. All paintings are signed and dated by the artist, the authenticity of the work is guaranteed. Canvas stretched on wooden frame. Thomas LANGE Artist Painter - Cubist, Colorist, Cloisonnism. In his work combines these three styles...
Size: 50 x 50 cm.
This is a unique, signed piece. With certificate of authenticity.

All paintings are signed and dated by the artist, the authenticity of the work is guaranteed.
Canvas stretched on wooden frame.

Thomas LANGE Artist Painter - Cubist, Colorist, Cloisonnism. In his work combines these three styles painting.

For the past several years there has been a fascination Colourism.
Thomas Lange paintings are vivid color. Can be observed Perfect Manipulating the deployment Color on Canvas. In some paintings it has been used a technique called color mixing (pointillism).

The aim is to create Colour optimistic works of art from the most simple compositions that represent different events in the life of the various fields, including Music, Life People and Fantasy.

Temas relacionados

Thomas LangeLoveWomanWomenMean

Traduzido automaticamente
Thomas Lange
Segue
Thomas LANGE Artist Painter - kubista, kolorysta, cloisonnism. LANGE w swojej twórczości łączy te trzy style (technikę) malarską. Swoją przygodę z pracą rozpoczął już jako małe dziecko w pracowni swojego wuja...

Thomas LANGE Artist Painter - kubista, kolorysta, cloisonnism. LANGE w swojej twórczości łączy te trzy style (technikę) malarską. Swoją przygodę z pracą rozpoczął już jako małe dziecko w pracowni swojego wuja z białą kartką, ołówkiem i gumką na podłodze.

W ciągu minionych dziesięcioleci Creation podziwiał Impresjonistami. W dalszych etapach rozwoju nastąpiła fascynacja Picassem Braque, znanym jako twórca kubizmu. To dało LANGE swobodę twórczą.

Od kilku lat fascynuje koloryzm (Fowista), Henri Matisse i jeden (postimpresjoniści) Paul Gauguin, który posługiwał się stylem (cloisonnism), co doprowadziło do wprowadzenia technik u Thomasa LANGE.

Obrazy LANGE mają żywe kolory. Można zaobserwować PERFEKCYJNE Manipulowanie rozmieszczeniem KOLOREM (kolorem) na PŁÓTNIE. W niektórych obrazach zastosowano technikę zwaną mieszaniem kolorów (puentylizm), która była prekursorem Georgesa Seurata (Neoimpresjonizm).

Thomas LANGE Celem jest stworzenie COLOR optymistycznych dzieł sztuki z najprostszych kompozycji, które reprezentują różne wydarzenia z życia różnych dziedzin, w tym muzyki i życia ludzi.

Tutaj znajdziesz oryginalne obrazy i OBECNIE stworzone przez Thomasa LANGE. Każdy z obrazów jest osobiście podpisany i posiada certyfikat autentyczności z podpisem.

Zdjęcia Thomas LANGE Buyers znajdują się w kolekcjach prywatnych jak również na indywidualne zamówienia klientów (płótna w innych formatach) w wielu krajach np. Francja, USA, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Holandia, Anglia, Irlandia, Słowacja.

Wiele pytań dotyczących relacji Thomasa Lange Antoni Lange artysta, grafik żyjący na przełomie XIX i XX wieku (ur. 1774 - 1842) mieszka w Austrii, odpowiadało, że jego dziadek urodził się w Herne w Niemczech Zachodnich, w Nadrenii Północnej-Westfalii. Niemcy graniczące z Austrią nie muszą być problemem w migracji ludności, więc może Thomas Lange to trzecie lub czwarte pokolenie Antoniego Lange.

Antoni specjalizował się w pejzażach, które można porównać do pejzaży stworzonych przez Thomasa LANGE, równie urokliwych i pięknych.

Ver mais de Thomas Lange

23,6x19,7 in
Vendido
19,7x19,7 in
US$ 692,6
15,8x23,6 in
US$ 683,1
15,8x23,6 in
US$ 683,1

Artmajeur

Receba nossa newsletter para amantes e colecionadores de arte