#007 - Carry The Flag (2023) Dijital Sanat Popai tarafından

Dijital Sanat, 39,4x39,4 in
$1.645,95
Fiyat: Ücretsiz kargo
Trustpilot Mükemmel
Gönderim yeri: Belçika (Kutu veya karton ambalaj)
14 gün içinde memnunniyet veya iade
Dünya çapında nakliye
% 100 güvenli işlem
Ücretsiz iade
Artmajeur tarafından teslim: Bu sanat eserinin nakliyesi, alandan müşteriye son teslimata kadar doğrudan Artmajeur tarafından yapılmaktadır. Gümrük dahil değildir.
  • paketleme (Kutu veya karton ambalaj) Bütün eserler, dikkatle korunan ve sigortalanmış, premium bir taşıyıcı ile gönderilir.
  • İzleme Alıcıya teslimine kadar izleme Sipariş. Gerçek zamanlı olarak kargo takip edebilmeniz için bir takip numarası verilecektir.
  • Zaman 3 ila 7 günde dünya çapında teslimat (Tahmin etmek)
  • Gümrük dahil değildir Fiyata gümrük ücretleri dahil değildir. Çoğu ülkede orijinal sanat eserleri için ithalat vergisi yoktur, ancak indirimli KDV'yi ödemeniz gerekebilir. Gümrük ücretleri (varsa) varışta gümrük idaresi tarafından hesaplanacak ve taşıyıcı tarafından ayrıca fatura edilecektir.
Artmajeur, orijinal orijinal eserleri en uygun fiyata edinmenizi garanti etmek veya size tam olarak geri ödeme yapmak için her türlü çabayı göstermektedir.
  • İzlenebilir Online Orijinallik Sertifikası Orijinallik sertifikaları, sanat eserinin kodu taranarak herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak doğrulanabilir.
  • Belgelendirme değerlendirme sanatçı Uzmanlar bir sanatçının iş ve kariyer çalışma ardından, bağımsız ve güvenilir bir ortalama fiyat değeri kurmak. Ortalama fiyatı değeri belirli bir süre için bir fiyat aralığı sanatçı oturtuyor. Uzmanlar ayrıca, belirli bir iş için daha kesin bir tahmin kurulması istenebilir.
% 100 güvenli işlem, Geçerli Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi.
Güvenli doğrudan satın alma İşlem Artmajeur tarafından garanti edilmektedir: Satıcı, yalnızca müşteri eseri aldıktan sonra ödeme alacaktır.
SSL sertifikası ile% 100 güvenli ödeme + 3D Secure.
Ücretsiz iade: 14 gün içinde memnunniyet veya iade.
İade kabul edilir 14 günler Artmajeur, koleksiyoncuların memnuniyetine% 100 bağlı: orijinal bir eseri iade etmek için 14 gününüz var. Eser, orijinal ambalajında mükemmel durumda sanatçıya iade edilmelidir. Tüm uygun ürünler iade edilebilir (aksi belirtilmedikçe).
Dijital lisanslama

Bu resim bir lisans ile indirilebilir

$32,30
$129,18
$269,13
Maksimum çözünürlük: 1024 x 1024 px
Satın alır almaz hemen indirin
Sanatçılar her satış için telif ücreti alırlar
Sanatçı tarafından imzalanan sanat eseri
Orijinallik Sertifikası dahil
Bu sanat 2 koleksiyonlarında görünür
Bu sanat hakkında: sınıflandırma, Teknikler & Stiller AI tarafından oluşturulan görüntü AI tarafından oluşturulan görüntüler, gerçek dünyadaki nesnelerin[...]

İlgili temalar

FlagCarryFlowerPopaiOrange

Izleyin
POPAI 🟠-- is an artist from Belgium focussing on #Technology #Society and #Nostalgia POPAI is a digital artist hailing from Belgium, whose work explores themes of society, technology, and nostalgia. With[...]

POPAI 🟠-- is an artist from Belgium focussing on #Technology #Society and #Nostalgia

POPAI is a digital artist hailing from Belgium, whose work explores themes of society, technology, and nostalgia. With a keen eye for the intersection of these topics, Popai's art reflects the complex and ever-changing relationship between humans and the digital world.

POPAI has always been fascinated by the ways in which technology shapes our world. 

POPAI has honed his skills as a digital and conceptual artist, using his technical expertise to create works that are both visually stunning and conceptually engaging. His pieces often incorporate elements of nostalgia, harkening back to a simpler time when technology was less pervasive and the world was less and more connected at the same time.

POPAI also exists outside of the digital world. He often incorporates physical objects into his pieces, blurring the line between the virtual and the tangible. Whether he's creating a digital collage or a mixed media installation, Popai's work is always thought-provoking and visually stunning.

With a growing following around the world, Popai is quickly establishing himself as one of the most exciting and innovative digital artists of his generation. Whether he's exploring the impact of social media on our lives or creating beautiful, nostalgic works that evoke a bygone era, Popai's art is always pushing boundaries and challenging our perceptions of the world around us.

POPAI 🟠--

Popai daha fazla sanat çalışmalarını gör !

Tüm sanat çalışmalarını gör
Dijital Sanat | 39,4x39,4 in
$1.645,95
Dijital Sanat
Dijital Sanat | 39,4x39,4 in
$1.645,95
Dijital Sanat | 39,4x39,4 in
$1.645,95

Artmajeur

Sanatseverler ve koleksiyonerler için e-bültenimize abone olun