Perspective (2021) Fotografia autorstwa Pierre Leccia

Fotografia, 11,8x15,8 in
338,54 USD
Cena: Darmowa dostawa
Sprzedane przez Pierre Leccia
Trustpilot Doskonały
Wysłano z: Francja (Opakowanie pudełkowe lub kartonowe) Statki w promieniu 2 dni
Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni
Wysyłka na całym świecie
Transakcja w 100% bezpieczna
Darmowe zwroty
Wysłane przez sprzedającego: Wysyłka tego dzieła jest obsługiwana bezpośrednio przez sprzedającego. Nie obejmuje cła.
  • Opakowanie (Opakowanie pudełkowe lub kartonowe) Wszystkie prace są wysyłane z najwyższej klasy przewoźnikiem, starannie chronione i ubezpieczone.
  • Śledzenie przesyłki Zamów przesyłkę monitorowaną, by mieć pewność, że odbiorca dostanie ją na czas. Numer śledzenia zostanie dostarczony, aby móc śledzić działkę w czasie rzeczywistym.
  • Czas Większość paczek jest dostarczana na całym świecie w ciągu 1 do 3 tygodni (Oszacować)
  • Nie obejmuje cła Cena nie zawiera opłat celnych. Większość krajów nie ma podatku importowego od oryginalnych dzieł sztuki, ale może być konieczne zapłacenie obniżonego podatku VAT. Opłaty celne (jeśli występują) są naliczane przez urząd celny w momencie przybycia i oddzielnie rozliczane przez przewoźnika.
Artmajeur dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować Ci nabycie autentycznych, oryginalnych dzieł po najbardziej uczciwej cenie lub zwróci Ci pełną kwotę.
  • Świadectwo autentyczności online Certyfikaty autentyczności można w każdej chwili zweryfikować online, skanując kod dzieła sztuki.
  • Certyfikat Wartości Artysty Eksperci i rzeczoznawcy badają prace i przebieg kariery artysty, a następnie ustanawiają niezależną i wiarygodną wartość danej pracy. Wartość średnia cen plasuje danego artystę na danej pozycji na określony czas. Eksperci mogą być także poproszeni o bardziej precyzyjną wycenę danego dzieła.
Transakcja w 100% bezpieczna, Akceptowane formy płatności: Karta kredytowa, PayPal, Przelew.
Bezpieczny zakup bezpośredni Transakcja jest gwarantowana przez Artmajeur: sprzedawca otrzyma zapłatę dopiero po otrzymaniu dzieła sztuki przez klienta.
100% bezpieczna płatność z certyfikatem SSL + 3D Secure.
Darmowe zwroty: Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni.
Zwrot zaakceptowany 14 dni Artmajeur jest w 100% zaangażowany w zadowolenie kolekcjonerów: masz 14 dni na zwrot oryginalnego dzieła. Praca musi zostać zwrócona artyście w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie kwalifikujące się przedmioty mogą zostać zwrócone (chyba że zaznaczono inaczej).
Grafika sygnowana przez artystę
Zawiera certyfikat autentyczności
Ta grafika pojawia się w 1 kolekcjach
Reflets sur une façade d'un immeuble ultra moderne du quartier de L'ile de Nantes. Cette photographie a été réalisée dans le cadre d'une thématique sur l'Architecture moderne. Cette photographie est une oeuvre d'art originale, travaillée de la prise de vue jusqu'au tirage final. Elle est signée et numérotée[...]
Reflets sur une façade d'un immeuble ultra moderne du quartier de L'ile de Nantes. Cette photographie a été réalisée dans le cadre d'une thématique sur l'Architecture moderne.

Cette photographie est une oeuvre d'art originale, travaillée de la prise de vue jusqu'au tirage final. Elle est signée et numérotée au dos.

Edition limitée à 15 exemplaires seulement !

Cette photographie est destinée à un cadre au format 30x40 cm avec passe partout d'ouverture 20x30cm. L'image mesure 21x31cm afin de s'adapter parfaitement au passe partout.

Les encres utilisées sont des encres pigmentées d'une durée de vie supérieure (108 ans) et qui ne s'altèrent pas à la lumière.
La papier utilisé est un Canson Infinity Platine fibre RAG Beaux-Arts de 310g/m2 au rendu satiné.

Autres formats disponibles (me contacter) :
40x60 cm pour cadre 40x60 cm et passe partout ouverture 30x45 cm

La photographie est livrée dans une boite carton rigide et protégée.

Powiązane tematy

ArchitectureGeometriqueFacadeMinimalismePattern

Przetłumaczone automatycznie
Obserwuj
Pierre Leccia jest byłym niezależnym fotografem i grafikiem od 15 lat. Teraz używa tego obrazu do bardziej osobistych celów jako autor fotograf. Po krótkim pobycie w agencji prasowej Hansa Lucasa[...]

Pierre Leccia jest byłym niezależnym fotografem i grafikiem od 15 lat. Teraz używa tego obrazu do bardziej osobistych celów jako autor fotograf. Po krótkim pobycie w agencji prasowej Hansa Lucasa szybko zdał sobie sprawę, że fotografia prasowa nie jest dla niego.

Jego fotograficzne podejście obraca się wokół idei codzienności. Dla niego nie jest to szukanie banału, niezwykłego miejsca, które samo w sobie wystarczy, ale przeciwnie, fotografowanie codzienności, otaczającego ją środowiska, czy to w przestrzeni miejskiej, czy w przyrodzie. Jego celem jest ukazanie codziennego życia, które widzimy tylko ze względu na jego wartość użytkową, a nie estetyczną, a więc pozbawioną emocji.

Minimalistyczna orientacja pozwala mu zachować pewien tok myślenia, woląc prowadzić czytelnika w kierunku introspekcji budynku, miejsca lub przedmiotu, a nie całościowej ich wizji. Musimy tu zobaczyć objawienie tych banałów, które są dla nas przeznaczone, drogi, którymi podążamy na co dzień, naturę „codzienności”, którą stara się odsłonić, aby czytelnik zatrzymał się i przyjrzał się temu, co ją otacza.

Pierre Leccia jest francuskim fotografem autorem. Jego prace otrzymały wiele nagród, w tym za fotografię Mont Saint-Michel wybrane zdjęcie tygodnia w 2022 r. przez lense.fr, APA - Annual Photography Awards - zdobywca wyróżnienia w kategorii Architektura - Fragmenty architektoniczne w 2020 r. Jego prace są obecne w wielu kolekcje prywatne.

Zobacz więcej od Pierre Leccia

Zobacz wszystkie dzieła
Fotografia | 15,8x15,8 in
338,54 USD
Fotografia | 15,8x15,8 in
338,54 USD
Fotografia | 11,8x15,8 in
582,37 USD
Fotografia | 11,8x15,8 in
582,37 USD

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki