Maja Wolf Zdjęcie profilowe

Maja Wolf

Toruń, Polska
Artysta (Malarstwo, Rysunek)
Urodzony w 1981

Maja Wolf ur. 13 lutego 1981r. w Grudziądzu.
Artystka plastyk, właścicielka galerii Sztuki Maya w Toruniu, instruktorka malarstwa i rysunku, marszandka, organizatorka wystaw i aukcji sztuki. Z wykształcenia projektantka wnętrz i grafiki użytkowej, wychowawczyni i instruktorka.
Od 2013 należy do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie.

We wczesnych latach tworzyła na zamówienia dla instytucji, firm i osób prywatnych.
Przez całe życie wracała do malarstwa surrealistycznego. Uwielbia kreować swój świat dzięki wyobraźni. Przez wiele lat znana była z rysowania realistycznych portretów i charakterystycznych karykatur wykonywanych suchymi pastelami, węglem i ołówkami.

GALERIA MAYA


Od 2009 roku prowadzi własną galerię sztuki w Toruniu (galeria Maya).
Od 2011 roku zorganizowała blisko 100 wystaw polskich artystów (m.in. J. Jaśnikowskiego, B. Michalika, K. Izdebskiego-Cruza, T. Bachanka i innych).
Trzykrotnie zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży: Casting na Monę Lisę ( 2011r. ), Moja Mona Lisa ( 2015 r. ) oraz Mona Lisa w Toruniu ( 2016 r.).
Zorganizowała i wzięła udział w licznych wystawach i aukcjach charytatywnych.

ATELIER MAYA


Od 2013 roku uczy rysunku i malarstwa. W czerwcu i we wrześniu 2019 r. zorganizowała 2  autorskie plenery artystyczne z nauką rysunku i malarstwa. Od sierpnia 2019 do października 2020 roku prowadziła w Toruniu własną szkołę rysunku i malarstwa Atelier Maya. Szkoła została zamknięta na skutek przedłużającej się pandemii Covid 19.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Maja Wolf, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1981). Domeny artystyczne: Malarstwo, Rysunek. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2007 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Maja Wolf na Artmajeur: Maja Wolf: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Maja Wolf Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Nagrodzony
Opublikowane w mediach
Prezentowane na targach sztuki

Wszystkie dzieła autorstwa Maja Wolf

Filtry
Sortuj według:
Kontakt Maja Wolf
Wyślij prywatną wiadomość do Maja Wolf
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki