Magdalena Mienko Zdjęcie profilowe

Magdalena Mienko

Polska
Artysta (Fotografia, Grafika cyfrowa / sztuka generowana cyfrowo)
Urodzony w 1987
"Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć" Camille Pissarro

Magdalena Mienko jest wykwalifikowanym fotografem. Lubi różne style fotograficzne, w tym fotografię dzikich ptaków, fotografię krajobrazu i fotografię uliczną. Jest wielką fanką fotografii zmanipulowanej. Na swoich fotografiach przedstawia różne aspekty samotności.

Magdalena Mienko pochodzi z Lubina, górniczego miasta w południowo-zachodniej Polsce. Z wykształcenia jest mistrzem pedagogicznym. Obecnie mieszka w Lipsku (Niemcy). W dziedzinie fotografii jest samoukiem. Jej prace znajdują się w różnych kolekcjach prywatnych w całej Europie.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Magdalena Mienko, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1987). Domeny artystyczne: Fotografia, Grafika cyfrowa / sztuka generowana cyfrowo. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2019 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Magdalena Mienko na Artmajeur: Magdalena Mienko: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Magdalena Mienko Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Wybór redaktora
Artysta samouk

Wszystkie dzieła autorstwa Magdalena Mienko

Filtry
Sortuj według:
Loading...
Kontakt Magdalena Mienko
Wyślij prywatną wiadomość do Magdalena Mienko
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki