Konrad Ziolkowski Zdjęcie profilowe

Konrad Ziolkowski

Polska
Artysta (Rzeźba, Rysunek)
Urodzony w 1981
Czlowiek, emocje

Konrad Ziółkowski to współczesny, wielokrotnie nagradzany polski rzeźbiarz. Oprócz rzeźby współczesnej i klasycznej zajmuje się również multimediami, grafiką komputerową i animacją.

Inspirując się człowiekiem, poprzez metamorfozę i syntezę, tworzy kompozycje kolorystyczne, kierunkowe, bryły i kontrasty. Próbuje uchwycić konkretne przejawy ludzkich emocji i gestów.

Konrad Ziółkowski urodził się w 1981 roku w Polsce, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowni rzeźby prof. Zbigniewa Makarewicza. Jego prace były pokazywane na wystawach w całym kraju i do tej pory zdobył 8 nagród.


Odkryj współczesne dzieła autorstwa Konrad Ziolkowski, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w 1981). Domeny artystyczne: Rzeźba, Rysunek. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2007 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Konrad Ziolkowski na Artmajeur: Konrad Ziolkowski: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Konrad Ziolkowski Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Uznany artysta
Nagrodzony
Opublikowane w mediach

Wszystkie dzieła autorstwa Konrad Ziolkowski

Ładowanie...
Filtry
Sortuj według:
Loading...
Kontakt Konrad Ziolkowski
Wyślij prywatną wiadomość do Konrad Ziolkowski

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki