Taurus (2014) Tablo Erdal Bölükbaşı tarafından

Tuval tarihinde Akrilik, 15,8x19,7 in
$737,09   $520,3
Fiyat: Ücretsiz kargo
Erdal Bölükbaşı tarafından satılır
Trustpilot Mükemmel
Gönderim yeri: Türkiye (Kutu veya karton ambalaj) 2 gün
14 gün içinde memnunniyet veya iade
Dünya çapında nakliye
% 100 güvenli işlem
Ücretsiz iade
Artmajeur tarafından teslim: Bu sanat eserinin nakliyesi, alandan müşteriye son teslimata kadar doğrudan Artmajeur tarafından yapılmaktadır. Gümrük dahil değildir.
  • paketleme (Kutu veya karton ambalaj) Bütün eserler, dikkatle korunan ve sigortalanmış, premium bir taşıyıcı ile gönderilir.
  • İzleme Alıcıya teslimine kadar izleme Sipariş. Gerçek zamanlı olarak kargo takip edebilmeniz için bir takip numarası verilecektir.
  • Zaman 3 ila 7 günde dünya çapında teslimat (Tahmin etmek)
  • Gümrük dahil değildir Fiyata gümrük ücretleri dahil değildir. Çoğu ülkede orijinal sanat eserleri için ithalat vergisi yoktur, ancak indirimli KDV'yi ödemeniz gerekebilir. Gümrük ücretleri (varsa) varışta gümrük idaresi tarafından hesaplanacak ve taşıyıcı tarafından ayrıca fatura edilecektir.
Artmajeur, orijinal orijinal eserleri en uygun fiyata edinmenizi garanti etmek veya size tam olarak geri ödeme yapmak için her türlü çabayı göstermektedir.
  • İzlenebilir Online Orijinallik Sertifikası Orijinallik sertifikaları, sanat eserinin kodu taranarak herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak doğrulanabilir.
  • Belgelendirme değerlendirme sanatçı Uzmanlar bir sanatçının iş ve kariyer çalışma ardından, bağımsız ve güvenilir bir ortalama fiyat değeri kurmak. Ortalama fiyatı değeri belirli bir süre için bir fiyat aralığı sanatçı oturtuyor. Uzmanlar ayrıca, belirli bir iş için daha kesin bir tahmin kurulması istenebilir.
% 100 güvenli işlem, Geçerli Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi.
Güvenli doğrudan satın alma İşlem Artmajeur tarafından garanti edilmektedir: Satıcı, yalnızca müşteri eseri aldıktan sonra ödeme alacaktır.
SSL sertifikası ile% 100 güvenli ödeme + 3D Secure.
Ücretsiz iade: 14 gün içinde memnunniyet veya iade.
İade kabul edilir 14 günler Artmajeur, koleksiyoncuların memnuniyetine% 100 bağlı: orijinal bir eseri iade etmek için 14 gününüz var. Eser, orijinal ambalajında mükemmel durumda sanatçıya iade edilmelidir. Tüm uygun ürünler iade edilebilir (aksi belirtilmedikçe).
Bir tane baski satin al

Bu baskı çeşitli boyutlarda mevcuttur.

$26,57
$45,70
$98,83
Trustpilot Mükemmel
Sanatçılar her satış için telif ücreti alırlar
Dijital lisanslama

Bu resim bir lisans ile indirilebilir

$31,88
$127,52
$265,68
Maksimum çözünürlük: 3172 x 2550 px
Satın alır almaz hemen indirin
Sanatçılar her satış için telif ücreti alırlar
Tek iş
Sanatçı tarafından imzalanan sanat eseri
Orijinallik Sertifikası dahil
Boğa burcu takım yıldızı ve bu burcun bir ünlüsü olan Salvador Dali resmedilmiştir. Bu sanat hakkında: sınıflandırma, Teknikler & Stiller Akrilik Sentetik[...]
Boğa burcu takım yıldızı ve bu burcun bir ünlüsü olan Salvador Dali resmedilmiştir.

İlgili temalar

UniverseZodiacTaurusBullStars

Izleyin
Erdal Bölükbaşı 1950 doğumlu, Ankara Kurtuluş Lisesi 1968, Kara Harp Okulu 1972, Kara Harp Akademisi 1986 mezunu emekli Kurmay Albay’dır. 1999 yılında Ankara Resim Heykel Müzesinde başladığı resim[...]

Erdal Bölükbaşı

1950 doğumlu, Ankara Kurtuluş Lisesi 1968, Kara Harp Okulu 1972, Kara Harp Akademisi 1986 mezunu emekli Kurmay Albay’dır.

1999 yılında Ankara Resim Heykel Müzesinde başladığı resim eğitimine Atatürk Kültür Merkezi, Gür Dalkıran, Yaşar Çallı ve Teymur Ağalıoğlu Atölyelerinde devam etti. Gazeteciler Cemiyeti 1. Uluslararası Ankara Ressamlar Buluşması   (Gölbaşı/ Ankara) ve 1. Kapadokya Asker ve Akademisyen Ressamlar Buluşması (Uçhisar/ Nevşehir) olmak üzere iki uluslararası çalıştaya katıldı.

Resim çalışmalarını Ankara’da ve Bodrum’da sürdüren Erdal Bölükbaşı, Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (GESAM), Anadolu Görsel Sanatlar Derneği (AGSAD), Sanat ve Sanatkarlar Topluluğu Kültür Derneği (SAKÜDER) , Trakya Ressamlar Derneği (TRED) üyesidir.

Yağlı boya ve akrilik boya teknikleri ile realist, izlenimci ve sürrealist tarzda resimler yapmaktadır.   İstanbul, Balkanlar, Bodrum, Kozmos serisi resimleri mevcuttur.

  Bugüne kadar 8 kişisel sergi açtı, 156’sı yurt içinde, 14’ü yurt dışında olmak üzere toplam 170 karma ve yarışmalı sergiye katıldı, çeşitli resim yarışmalarında 6 adet ödül aldı.

Erdal Bölükbaşı daha fazla sanat çalışmalarını gör !

Tüm sanat çalışmalarını gör
Tuval tarihinde Petrol | 23,6x31,5 in
$2.423,72
Tuval tarihinde Petrol | 15,8x19,7 in
$520,3
Tuval tarihinde Petrol | 15,8x19,7 in
$628,69
Tablo | 9,5x11,8 in
$303,51

Artmajeur

Sanatseverler ve koleksiyonerler için e-bültenimize abone olun