Dance (2023) Fotografia autorstwa Diego Stamato

Fotografia, 31,5x47,2 in
1 142,4 USD
Cena: Darmowa dostawa
Sprzedane przez Diego Stamato
Trustpilot Doskonały
Wysłano z: Brazylia (Rura) Statki w promieniu 1 tydzień
Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni
Wysyłka na całym świecie
Transakcja w 100% bezpieczna
Darmowe zwroty
Dostawa przez Artmajeur: Wysyłka tego dzieła jest obsługiwana bezpośrednio przez Artmajeur od odbioru do ostatecznej dostawy do klienta. Nie obejmuje cła.
  • Opakowanie (Rura) Wszystkie prace są wysyłane z najwyższej klasy przewoźnikiem, starannie chronione i ubezpieczone.
  • Śledzenie przesyłki Zamów przesyłkę monitorowaną, by mieć pewność, że odbiorca dostanie ją na czas. Numer śledzenia zostanie dostarczony, aby móc śledzić działkę w czasie rzeczywistym.
  • Czas Dostawa na cały świat w ciągu 3 do 7 dni (Oszacować)
  • Nie obejmuje cła Cena nie zawiera opłat celnych. Większość krajów nie ma podatku importowego od oryginalnych dzieł sztuki, ale może być konieczne zapłacenie obniżonego podatku VAT. Opłaty celne (jeśli występują) są naliczane przez urząd celny w momencie przybycia i oddzielnie rozliczane przez przewoźnika.
Artmajeur dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować Ci nabycie autentycznych, oryginalnych dzieł po najbardziej uczciwej cenie lub zwróci Ci pełną kwotę.
  • Świadectwo autentyczności online Certyfikaty autentyczności można w każdej chwili zweryfikować online, skanując kod dzieła sztuki.
  • Certyfikat Wartości Artysty Eksperci i rzeczoznawcy badają prace i przebieg kariery artysty, a następnie ustanawiają niezależną i wiarygodną wartość danej pracy. Wartość średnia cen plasuje danego artystę na danej pozycji na określony czas. Eksperci mogą być także poproszeni o bardziej precyzyjną wycenę danego dzieła.
Transakcja w 100% bezpieczna, Akceptowane formy płatności: Karta kredytowa, PayPal, Przelew.
Bezpieczny zakup bezpośredni Transakcja jest gwarantowana przez Artmajeur: sprzedawca otrzyma zapłatę dopiero po otrzymaniu dzieła sztuki przez klienta.
100% bezpieczna płatność z certyfikatem SSL + 3D Secure.
Darmowe zwroty: Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni.
Zwrot zaakceptowany 14 dni Artmajeur jest w 100% zaangażowany w zadowolenie kolekcjonerów: masz 14 dni na zwrot oryginalnego dzieła. Praca musi zostać zwrócona artyście w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie kwalifikujące się przedmioty mogą zostać zwrócone (chyba że zaznaczono inaczej).
Grafika sygnowana przez artystę
Zawiera certyfikat autentyczności
Ta grafika pojawia się w 1 kolekcjach
*** OBRA DE ARTE *** Título: Dance *** INFORMAÇÕES TÉCNICAS *** Papel: Hahnemühle Photo Rag 308g Impressora: Canon ImagePROGRAF PRO-4000 com 12 Canon LUCIA PRO Print Studio: Empresa certificada para impressão em papel Hahnemühle. Certificado de Autenticidade: Sim *** COMENTÁRIOS *** - Para[...]
*** OBRA DE ARTE ***
Título: Dance

*** INFORMAÇÕES TÉCNICAS ***
Papel: Hahnemühle Photo Rag 308g
Impressora: Canon ImagePROGRAF PRO-4000 com 12 Canon LUCIA PRO
Print Studio: Empresa certificada para impressão em papel Hahnemühle.
Certificado de Autenticidade: Sim

*** COMENTÁRIOS ***
- Para outros tamanhos e possibilidades, entre em contato comigo.
- Por questões técnicas do site, as imagens possuem muito menos detalhes e cores que a imagem original. Espere por algo incrível.
- Considere uma cópia como prova do artista.
- Leia minha biografia para conhecer meu processo criativo.

Powiązane tematy

BalletWaveNatureBallerinaWall

Przetłumaczone automatycznie
Obserwuj
Diego Stamato jest fotografem artystycznym. Wykorzystuje fotograficzną manipulację jako narzędzie do tworzenia surrealistycznych obrazów, które eksplorują każdą ludzką moc, wyzwanie, duchowość i naturalne cuda[...]

Diego Stamato jest fotografem artystycznym. Wykorzystuje fotograficzną manipulację jako narzędzie do tworzenia surrealistycznych obrazów, które eksplorują każdą ludzką moc, wyzwanie, duchowość i naturalne cuda naszej planety.

Główną cechą jego pracy jest pewność, że widz nigdy nie widział tego w realnym świecie, co czyni ją wyjątkową. Jest to wszechświat sam w sobie, ale ściśle powiązany ze wszystkim, co wiemy. Zwierzęta, rośliny i ciała niebieskie to podstawowe elementy każdego scenariusza. Wysokie nasycenie i kontrast, kolejny znak firmowy, sprawiają, że jego obrazy nigdy nie przechodzą niezauważone. Jego proces artystyczny jest skrupulatny, złożony i długi i może trwać latami.

Diego otrzymał kilka międzynarodowych nagród, takich jak słynne „International Color Awards” i „Black & White Spider Awards”. Prowadzi również wystawy indywidualne i zbiorowe, oprócz rozpowszechniania swojej pracy przez specjalistyczne media.

Zobacz więcej od Diego Stamato

Zobacz wszystkie dzieła
Fotografia | 47,2x37,8 in
1 108,72 USD
Fotografia | 32,3x47,2 in
1 142,4 USD
Fotografia | 31,5x47,2 in
1 142,4 USD
Fotografia | 31,5x47,2 in
1 142,4 USD

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki