Hibernation - Édition limitée /5 (2023) Fotografia autorstwa Bettina Dupont

Fotografia, 29,5x23,6 in
1 198,99 USD
Cena: Darmowa dostawa
Trustpilot Doskonały
Wysłano z: Francja (Rura) Statki w promieniu Trzy dni
Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni
Wysyłka na całym świecie
Transakcja w 100% bezpieczna
Darmowe zwroty
Dostawa przez Artmajeur: Wysyłka tego dzieła jest obsługiwana bezpośrednio przez Artmajeur od odbioru do ostatecznej dostawy do klienta. Nie obejmuje cła.
  • Opakowanie (Rura) Wszystkie prace są wysyłane z najwyższej klasy przewoźnikiem, starannie chronione i ubezpieczone.
  • Śledzenie przesyłki Zamów przesyłkę monitorowaną, by mieć pewność, że odbiorca dostanie ją na czas. Numer śledzenia zostanie dostarczony, aby móc śledzić działkę w czasie rzeczywistym.
  • Czas Dostawa na cały świat w ciągu 3 do 7 dni (Oszacować)
  • Nie obejmuje cła Cena nie zawiera opłat celnych. Większość krajów nie ma podatku importowego od oryginalnych dzieł sztuki, ale może być konieczne zapłacenie obniżonego podatku VAT. Opłaty celne (jeśli występują) są naliczane przez urząd celny w momencie przybycia i oddzielnie rozliczane przez przewoźnika.
Artmajeur dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować Ci nabycie autentycznych, oryginalnych dzieł po najbardziej uczciwej cenie lub zwróci Ci pełną kwotę.
  • Świadectwo autentyczności online Certyfikaty autentyczności można w każdej chwili zweryfikować online, skanując kod dzieła sztuki.
  • Certyfikat Wartości Artysty Eksperci i rzeczoznawcy badają prace i przebieg kariery artysty, a następnie ustanawiają niezależną i wiarygodną wartość danej pracy. Wartość średnia cen plasuje danego artystę na danej pozycji na określony czas. Eksperci mogą być także poproszeni o bardziej precyzyjną wycenę danego dzieła.
Transakcja w 100% bezpieczna, Akceptowane formy płatności: Karta kredytowa, PayPal, Przelew.
Bezpieczny zakup bezpośredni Transakcja jest gwarantowana przez Artmajeur: sprzedawca otrzyma zapłatę dopiero po otrzymaniu dzieła sztuki przez klienta.
100% bezpieczna płatność z certyfikatem SSL + 3D Secure.
Darmowe zwroty: Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni.
Zwrot zaakceptowany 14 dni Artmajeur jest w 100% zaangażowany w zadowolenie kolekcjonerów: masz 14 dni na zwrot oryginalnego dzieła. Praca musi zostać zwrócona artyście w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie kwalifikujące się przedmioty mogą zostać zwrócone (chyba że zaznaczono inaczej).
Grafika sygnowana przez artystę
Zawiera certyfikat autentyczności
Ta grafika pojawia się w 23 kolekcjach
* Limité à une édition de 5 tirages dans un format unique. * Signé et numéroté par l'artiste avec certificat d'authenticité. * Impression giclée sur papier Canson infinity etching RAG 310g mat. (100% Coton). * Format papier : 60x75cm - Format impression : 56x71cm Œuvre créée sans AI.
* Limité à une édition de 5 tirages dans un format unique.
* Signé et numéroté par l'artiste avec certificat d'authenticité.
* Impression giclée sur papier Canson infinity etching RAG 310g mat. (100% Coton).
* Format papier : 60x75cm - Format impression : 56x71cm

Œuvre créée sans AI.

Powiązane tematy

ConceptuelOeufsVieCycleSaison

Przetłumaczone automatycznie
Obserwuj
Bettina Dupont, urodzona w 1996 roku, jest francuską artystką-fotografką mieszkającą w Owernii. W wieku 15 lat odkryła kreatywną fotografię po wydarzeniach z jej życia. Fotografia staje się wówczas wsparciem[...]

Bettina Dupont, urodzona w 1996 roku, jest francuską artystką-fotografką mieszkającą w Owernii.

W wieku 15 lat odkryła kreatywną fotografię po wydarzeniach z jej życia. Fotografia staje się wówczas wsparciem autoekspresji, niczym terapia.

Jest artystką samoukiem, wiele nauczyła się dzięki internetowi i artystom takim jak Julie de Waroquier czy Brooke Shaden. Dwóch artystów, którzy stworzyli jego wszechświat. Będzie ćwiczyć przez kilka lat i dzielić się swoimi dziełami w sieciach społecznościowych, zanim zostanie fotografem autorskim w 2020 roku.

W 2022 roku zaczyna wystawiać swoje prace w całej Francji. Zdobędzie pierwszą nagrodę w konkursie Open Fed 2022 oraz nagrodę miasta Fréjus. Spotkania z publicznością wzmocniły teraz pomysł wystawienia większej ilości jego prac.

Zobacz więcej od Bettina Dupont

Zobacz wszystkie dzieła
Fotografia | 19,7x19,7 in
741,23 USD
Fotografia | 23,6x18,9 in
938,68 USD
Fotografia | 31,5x31,5 in
1 776,98 USD
Fotografia | 9,8x7,9 in
368,41 USD

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki