Asteraseae May
ASTERASEAE MAY 1989, CONGO
ASTERASEAE MAY de son vrais noms jacques Quentien Mayala,est un artiste plasticien écologiste chercheur autodidacte né le 17 Août 1989 à Brazzaville.Passionnée d'art depuis l'adolescence, dotée d'un talent inné,aimant la lumière et les couleurs.il se spécialise actuellement dans la peinture abstraite, contemporain et mixte.
Les années de pratique de la peinture abstraite m'ont permis de faire des voyages imaginaires dans le temps. Mais au bout d'un certain temps ,il a commencé a faire de la récupération des objets, des bouteilles en plastique, bouteilles de vin et autres.
Ontdek hedendaagse kunstwerken van Asteraseae May, blader door recente kunstwerken en koop online. Categorieën: artists.contemporary.cg. Artistieke domeinen: Schilderij. Type account: Kunstenaar , lid sinds 2021 (Land van herkomst Congo-Brazzaville). Koop de nieuwste werken van Asteraseae May op Artmajeur: Ontdek de prachtige werken van de hedendaagse kunstenaar Asteraseae May. Blader door kunstwerken, koop originele werken of hoge kwaliteit prints.
Artiest Waarde, Biografie, Studio van de kunstenaar:
La réincarnation • 17 kunstwerken
Bekijk allesErkenning
De kunstenaar neemt deel aan kunsttentoonstellingen en beurzen
Oefent het beroep van kunstenaar uit als hoofdactiviteit
Biografie
ASTERASEAE MAY 1989, CONGO
- Nationaliteit: CONGO-BRAZZAVILLE
- Geboortedatum : 1989
- Artistieke domeinen: Werken van professionele kunstenaars,
- Groepen: Professionele artiest Artists.contemporary.cg