Asteraseae May Profielfoto

Asteraseae May

Kunstenaar (Schilderij)
Geboren in 1989
De dag waarop de natuur je niet zal kunnen gehoorzamen! formatteren!

ASTERASEAE MAY 1989, CONGO

ASTERASEAE MAY de son vrais noms jacques Quentien Mayala,est un artiste plasticien écologiste chercheur autodidacte né le 17 Août 1989 à Brazzaville.Passionnée d'art depuis l'adolescence, dotée d'un talent inné,aimant la lumière et les couleurs.il se spécialise actuellement dans la peinture abstraite, contemporain et mixte.

Les années de pratique de la peinture abstraite m'ont permis de faire des voyages imaginaires dans le temps. Mais au bout d'un certain temps ,il a commencé a faire de la récupération des objets, des bouteilles en plastique, bouteilles de vin et autres.

Ontdek hedendaagse kunstwerken van Asteraseae May, blader door recente kunstwerken en koop online. Categorieën: artists.contemporary.cg. Artistieke domeinen: Schilderij. Type account: Kunstenaar , lid sinds 2021 (Land van herkomst Congo-Brazzaville). Koop de nieuwste werken van Asteraseae May op Artmajeur: Ontdek de prachtige werken van de hedendaagse kunstenaar Asteraseae May. Blader door kunstwerken, koop originele werken of hoge kwaliteit prints.

Asteraseae May Profielfoto Groot

Artiest Waarde, Biografie, Studio van de kunstenaar:

Bekijk het volledige profiel

Volgen

Gepresenteerd op kunstbeurzen
Professionele artiest

Alle kunstwerken van Asteraseae May

Filters
Sorteren op:
Neem contact op met Asteraseae May
Stuur een privé bericht naar Asteraseae May

Artmajeur

Ontvang onze nieuwsbrief voor kunstliefhebbers en verzamelaars