Morphée (1500) Sztuka tkaniny autorstwa Annie Cicatelli

Sztuka tkaniny, 27,6x27,6 in
1 756,49 USD
Cena: Darmowa dostawa
Trustpilot Doskonały
Wysłano z: Francja (Opakowanie pudełkowe lub kartonowe) Statki w promieniu 2 tygodnie
Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni
Wysyłka na całym świecie
Transakcja w 100% bezpieczna
Darmowe zwroty
Dostawa przez Artmajeur: Wysyłka tego dzieła jest obsługiwana bezpośrednio przez Artmajeur od odbioru do ostatecznej dostawy do klienta. Nie obejmuje cła.
  • Opakowanie (Opakowanie pudełkowe lub kartonowe) Wszystkie prace są wysyłane z najwyższej klasy przewoźnikiem, starannie chronione i ubezpieczone.
  • Śledzenie przesyłki Zamów przesyłkę monitorowaną, by mieć pewność, że odbiorca dostanie ją na czas. Numer śledzenia zostanie dostarczony, aby móc śledzić działkę w czasie rzeczywistym.
  • Czas Dostawa na cały świat w ciągu 3 do 7 dni (Oszacować)
  • Nie obejmuje cła Cena nie zawiera opłat celnych. Większość krajów nie ma podatku importowego od oryginalnych dzieł sztuki, ale może być konieczne zapłacenie obniżonego podatku VAT. Opłaty celne (jeśli występują) są naliczane przez urząd celny w momencie przybycia i oddzielnie rozliczane przez przewoźnika.
Artmajeur dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować Ci nabycie autentycznych, oryginalnych dzieł po najbardziej uczciwej cenie lub zwróci Ci pełną kwotę.
  • Świadectwo autentyczności online Certyfikaty autentyczności można w każdej chwili zweryfikować online, skanując kod dzieła sztuki.
  • Certyfikat Wartości Artysty Eksperci i rzeczoznawcy badają prace i przebieg kariery artysty, a następnie ustanawiają niezależną i wiarygodną wartość danej pracy. Wartość średnia cen plasuje danego artystę na danej pozycji na określony czas. Eksperci mogą być także poproszeni o bardziej precyzyjną wycenę danego dzieła.
Transakcja w 100% bezpieczna, Akceptowane formy płatności: Karta kredytowa, PayPal, Przelew.
Bezpieczny zakup bezpośredni Transakcja jest gwarantowana przez Artmajeur: sprzedawca otrzyma zapłatę dopiero po otrzymaniu dzieła sztuki przez klienta.
100% bezpieczna płatność z certyfikatem SSL + 3D Secure.
Darmowe zwroty: Zadowolony lub zwrotowi w terminie 14 dni.
Zwrot zaakceptowany 14 dni Artmajeur jest w 100% zaangażowany w zadowolenie kolekcjonerów: masz 14 dni na zwrot oryginalnego dzieła. Praca musi zostać zwrócona artyście w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie kwalifikujące się przedmioty mogą zostać zwrócone (chyba że zaznaczono inaczej).
Pojedyncza praca
Grafika sygnowana przez artystę
Zawiera certyfikat autentyczności
Gotowe do zawieszenia
Ta grafika pojawia się w 11 kolekcjach
Magnifique oeuvre de l'artiste Annie Cicatelli ! Art textile (laine, coton et fil). 70 x 70 cm - 2022. O tej pracy: Klasyfikacja, Techniki & Style Włókno tekstylne Technika polegająca na stworzeniu[...]
Magnifique oeuvre de l'artiste Annie Cicatelli !
Art textile (laine, coton et fil). 70 x 70 cm - 2022.
Przetłumaczone automatycznie
Artysta reprezentowany przez Galerie Libre Est L'Art
Obserwuj

Zobacz więcej od Annie Cicatelli

Zobacz wszystkie dzieła
Sztuka tkaniny | 11,8x11,8 in
1 121,84 USD
Sztuka tkaniny | 27,6x27,6 in
1 870,44 USD

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki