Angie Zdjęcie profilowe

Angie

Gdańsk, Polska
Artysta
Urodzony w nieznana data
„Art is like cockain, highly addictive. Any day without art makes me down”

Angie to profesjonalna fotografka kobiet, która od lat koncentruje się na tworzeniu fotografii, które oszukują emocjonalność. Subiektywność postrzegania palety odcieni czerni i bieli tęczy zachwyca i kłania się refleksji. Bezwarunkowo kocha fotografię czarno-białą, co widać w jej pracach. Ale co niezaprzeczalne, znajduje przestrzeń do zabawy z eksperymentowaniem z kolorem, co poszerza jej perspektywy poprzez różne stany percepcji.

Dzieło odzwierciedla stan umysłu na dany moment w jej życiu. Z klasyczną starą szkołą i prostotą poprzez fotografię, chce dotrzeć do odbiorców, którzy po prostu polubią jej fotografię poprzez oddziaływanie na emocje. Bo w końcu jeden obraz zastępuje tysiąc zbędnych słów.

Angie pracuje i mieszka w Polsce. Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych.

Odkryj współczesne dzieła autorstwa Angie, przeglądaj najnowsze dzieła i kupuj online. Kategorie: współcześni artyści polscy (urodzony w nieznana data). Domeny artystyczne: Brak dostępnej grafiki. Rodzaj konta: Artysta , członek od 2022 (Kraj pochodzenia Polska). Kup najnowsze prace Angie na Artmajeur: Angie: Odkryj wspaniałe dzieła współczesnych artystów. Przeglądaj dzieła, kupuj oryginalne dzieła sztuki bądź odbitki i wysokiej jakości wydruki.

Angie Zdjęcie profilowe Duży

Ocena artysty, Biografia, Studio artysty:

Zobacz pełny profil

Obserwuj

Wszystkie dzieła autorstwa Angie

Nie znaleziono obrazów
Filtry
Sortuj według:
Kontakt Angie
Wyślij prywatną wiadomość do Angie
Wyślij wiadomość

Artmajeur

Otrzymuj nasz biuletyn dla miłośników i kolekcjonerów sztuki