Mare Infuocato (2021) Tekstil Sanatı Andrea Simone Peruzzo tarafından

Kumaş tarihinde Tekstil Sanatı, 29,9x20,9 in
$2.276,22
Fiyat: Ücretsiz kargo
Trustpilot Mükemmel
Gönderim yeri: İtalya (Kutu veya karton ambalaj) 2 gün
14 gün içinde memnunniyet veya iade
Dünya çapında nakliye
% 100 güvenli işlem
Ücretsiz iade
Artmajeur tarafından teslim: Bu sanat eserinin nakliyesi, alandan müşteriye son teslimata kadar doğrudan Artmajeur tarafından yapılmaktadır. Gümrük dahil değildir.
  • paketleme (Kutu veya karton ambalaj) Bütün eserler, dikkatle korunan ve sigortalanmış, premium bir taşıyıcı ile gönderilir.
  • İzleme Alıcıya teslimine kadar izleme Sipariş. Gerçek zamanlı olarak kargo takip edebilmeniz için bir takip numarası verilecektir.
  • Zaman 3 ila 7 günde dünya çapında teslimat (Tahmin etmek)
  • Gümrük dahil değildir Fiyata gümrük ücretleri dahil değildir. Çoğu ülkede orijinal sanat eserleri için ithalat vergisi yoktur, ancak indirimli KDV'yi ödemeniz gerekebilir. Gümrük ücretleri (varsa) varışta gümrük idaresi tarafından hesaplanacak ve taşıyıcı tarafından ayrıca fatura edilecektir.
Artmajeur, orijinal orijinal eserleri en uygun fiyata edinmenizi garanti etmek veya size tam olarak geri ödeme yapmak için her türlü çabayı göstermektedir.
  • İzlenebilir Online Orijinallik Sertifikası Orijinallik sertifikaları, sanat eserinin kodu taranarak herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak doğrulanabilir.
  • Belgelendirme değerlendirme sanatçı Uzmanlar bir sanatçının iş ve kariyer çalışma ardından, bağımsız ve güvenilir bir ortalama fiyat değeri kurmak. Ortalama fiyatı değeri belirli bir süre için bir fiyat aralığı sanatçı oturtuyor. Uzmanlar ayrıca, belirli bir iş için daha kesin bir tahmin kurulması istenebilir.
% 100 güvenli işlem, Geçerli Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi.
Güvenli doğrudan satın alma İşlem Artmajeur tarafından garanti edilmektedir: Satıcı, yalnızca müşteri eseri aldıktan sonra ödeme alacaktır.
SSL sertifikası ile% 100 güvenli ödeme + 3D Secure.
Ücretsiz iade: 14 gün içinde memnunniyet veya iade.
İade kabul edilir 14 günler Artmajeur, koleksiyoncuların memnuniyetine% 100 bağlı: orijinal bir eseri iade etmek için 14 gününüz var. Eser, orijinal ambalajında mükemmel durumda sanatçıya iade edilmelidir. Tüm uygun ürünler iade edilebilir (aksi belirtilmedikçe).
Dijital lisanslama

Bu resim bir lisans ile indirilebilir

$32,30
$129,18
$269,13
Maksimum çözünürlük: 3736 x 4981 px
Satın alır almaz hemen indirin
Sanatçılar her satış için telif ücreti alırlar
Tek iş
Sanatçı tarafından imzalanan sanat eseri
Orijinallik Sertifikası dahil
Asmaya hazır
Ahşap Sedye çerçevesi üzerine monte edilmiş
Bu sanat 3 koleksiyonlarında görünür
Mare infuocato è un opera di tessuto blue con una base rossa. Bu sanat hakkında: sınıflandırma, Teknikler & Stiller Kumaş Kumaş bazlı bir iş yaratmaktan[...]
Mare infuocato è un opera di tessuto blue con una base rossa.

İlgili temalar

SeaRed SeaBlueFabricSoft

Otomatik olarak çevrildi
Izleyin
Pre-Alpler'de küçük bir köyde büyüdüm, ormanda yürüyüşler ve dağlar benim özgürlük anlarımı temsil ediyor. Bu # 039; burada ana tutkumu açığa çıkardım. Fotoğraf. Küçük şeylere daha yakından bakmamı sağladı.[...]

Pre-Alpler'de küçük bir köyde büyüdüm, ormanda yürüyüşler ve dağlar benim özgürlük anlarımı temsil ediyor. Bu # 039; burada ana tutkumu açığa çıkardım. Fotoğraf. Küçük şeylere daha yakından bakmamı sağladı. Doğaya saygıyla bakın ve harikalarını takdir edin. Ben de bir zanaatkarım ve tekstil üzerine yaptığım çalışmalar sayesinde çalışmalarımı benzersiz hale getirebildim. Yaratımlarım, soyutlamaya ve kullandığım malzemenin özelliğine dayanarak tatmin edici sonuçlara ulaşana kadar teknik eskizlerle başladı. Benim için sanatçı tanımı, olayları birçok açıdan gözlemleme ve hoş yanlarını bulma, geliştirme ve başkalarının keşfetmesini sağlama yeteneğine sahip kişiyi temsil ediyor.

Andrea Simone Peruzzo daha fazla sanat çalışmalarını gör !

Tüm sanat çalışmalarını gör
Tuval tarihinde Tekstil Sanatı | 33,5x24,4 in
$1.852,38
Fotoğraf | Çeşitli boyutlar
Fotoğraf | 19,7x13,8 in
$676,39
Kumaş tarihinde Tekstil Sanatı | 39,4x27,6 in
$1.767,83
Baskılar mevcuttur

Artmajeur

Sanatseverler ve koleksiyonerler için e-bültenimize abone olun